мацик

«Поліська провізія» – це унікальний харчовий набір для любителів активного відпочинку!

 

Звісно, що досвідчені туристи добре знають і завжди використовують надзвичайні властивості сиров’ялених продуктів. Позаяк, часто виникає проблема із вибором асортименту, тому «Поліські Делікатеси» вирішили допомогти і створили готовий провіант. До його складу увійшли: «мацик Поліський», «ковбаса Волинська», «корейка від діда Петра» та «ковбаса Шацька». Кожен із цих продуктів вирізняється смаковими якостями, але усіх об’єднує те, що при малому об’ємі присутня колосальна кількість енергії. А це саме те, що потрібно тим, хто шукає пригод і нових вражень, відвідуючи найрізноманітніші локації світу

Мацик “Поліський” – це класичний сиров’ялений продукт із м’яса свинини, натуральними спеціями і травами. Для його приготування використовується тільки відбірна, екологічно чиста свинина, вирощена без застосування харчових добавок і стимуляторів росту. Це пікантна прикраса меню ресторанів і барів, адже, особливо, смакує із пивом та вином. Це відмінний продукт: ситний, корисний, справжній делікатес для гурманів. Особлива його характеристика – натуральність. Він добре смакує, коли споживати тонко нарізаними скибками.

Ковбаса “Волинська” — ніжний і ароматний сиров’ялений смак. Унікальне поєднання натуральних спецій та італійського сиру “Пармезан”. Ми розробили авторську, унікальну у світі рецептуру такого поєднання і створили справжній шедевр. Ніжний аромат, м’який і, в той же час, пікантний смак, натуральні поживні речовини — це те, чого ми прагнули. І дуже приємно, що досягли копіткою, натхненною працею, експериментуючи і пробуючи різні поєднання. Та, виявилось, що основним інгредієнтом є любов до своєї справи, бо лише так можна пояснити народження вдалого рецепту. Скуштувавши «Волинську», Ви ніколи не забудете солодкувато-пряний смак в’яленого м’ясця. Після такого задоволення, неодмінно, захочете іще посмакувати оригінальним продуктом, назву якого одразу згадаєте, якщо подивитесь на карту України. Назву згадаєте, а смак — не забудете.

Корейка “Від діда Петра” – це смачна сімейна реліквія, яку цінують і популяризують вдячні внуки. Для “Поліських Делікатесів” справа честі продовжувати робити те, чому навчали попередні покоління: дарувати приємні емоції у всьому. Оскільки ми займаємось виготовленням сиров’яленої продукції, то хочемо неодмінно радувати нею усіх, хто скуштує. Саме такий, особливий продукт може прикрасити Ваше свято, або подорож. Надзвичайного смаку і неповторного аромату корейці дають натуральні спеції. У їхньому оригінальному букеті — кардамон, що виділяє цей продукт з-поміж інших у “Поліських Делікатесах“. Загалом, це смачний сиров’ялений шедевр, який потрібно нарізати однаковими, тонкими скибками і подати до столу. Тож якщо близьких зібрати пора, то обирайте Корейку “Від діда Петра”!

Ковбаса “Шацька” – назва цього продукту пов’язана із регіоном, оскільки маємо неподалік унікальні, чисті й цілющі Шацькі озера. Відпочинок на лоні поліської природи, де вся свідомість охоплена красою голубооких озер, надихнув на створення неповторного смаколика. І хоч місцеві жителі прибережних територій, навіть, не здогадуються про рецепт ковбаси “Шацької”, смак її знають добре. Надзвичайно ніжний, солодкуватий характер пармезану робить сиров’ялену ковбасу унікальною і неповторною. Її ніжність і неповторність важко описати словами, але легко зрозуміти під час частування.

«Поліська провізія» – це неодмінний атрибут успішного активного відпочинку.

 

І ми це стверджуємо не тому, що хочемо збути продукцію, а тому, що хочемо прикрасити Ваш відпочинок. Якщо ж Ви хочете незабутнього дозвілля, то погодитесь із тим, що кращий харчовий атрибут для цього саме «Поліська провізія».

Рубрики: Наші новинки

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *