Історія «Поліських Делікатесів» почалась із наших дідів-прадідів. Вони були умілими майстрами виготовлення сиров’ялених продуктів, за власними сімейними рецептами, які передавались і вдосконалювались із покоління в покоління та зберігались в таємниці, аби завжди дивувати гостей і друзів, частуючи унікальними й неповторними наїдками. Такі родинні делікатеси не лише додавали сил, кожному, хто їх куштував, а й прикрашали будь-який святковий стіл.

 

З часом це вміння виросло від хобі до улюбленої сімейної роботи, яку сьогодні представляє торгова марка «Поліські Делікатеси».

Ми не лише зберегли старовинні рецепти, які об’єднують в собі мудрість старовинного тривалого процесу в’ялення і досвід у сфері здорового харчування, а й розробили сучасні технології, що дозволяють оптимізувати процес виробництва, урізноманітнити асортимент і вийти на нові ринки збуту, дотримуючись усіх правил ведення законного бізнесу, не втрачаючи при цьому основного – смаку «Поліських Делікатесів».

Наша справа – жива. Щодня ми виконуємо замовлення партнерів і перебуваємо у постійному пошуку нового, аби не повторювати когось, а лишатись еталоном виробництва сиро-в’яленої продукції.

Тож, усіх, хто хоче смачно, корисно і ситно насолоджуватись кращою продукцією у стилі «Поліських Делікатесів», запрошуємо до діалогу і співпраці:
Тел.: (097) 172-26-26
e-mail: info@macik.ua
www.macik.ua