Богук курячий

З давніх-давен у поліському краї вміли не лише важко працювати, а й смачно та ситно їсти. Саме кулінарні здібності наших предків вирізнялися оригінальністю та неповторністю, вдосконалюючись із покоління в покоління. Продовжуючи сімейні рецепти, від хобі ми перейшли до власної справи, яку сьогодні представляє торгова марка «Поліські Делікатеси».

Ми не лише зберегли старовинні рецепти, які об’єднують в собі мудрість старовинного тривалого процесу в’ялення і досвід у сфері здорового харчування, а й розробили сучасні технології, що дозволяють оптимізувати процес виробництва, урізноманітнити асортимент і вийти на нові ринки збуту, дотримуючись усіх правил ведення законного бізнесу, не втрачаючи при цьому основного – смаку «Поліських Делікатесів».

На наш мацик, богук, корейку, коврук, мацикові та інші ковбаси й сиров’ялені вироби рівняються конкуренти. Адже ми перші ввели високі стандарти якості, засвідчені відповідними сертифікатами та продемонстрували продукцію, яка однаково сподобалась українцям від сходу до заходу і від півночі до півдня.

Нас уже знають за кордоном, як достойних конкурентів найдосвідченіших виробників відомого іспанського хамона, адже сиров’ялена продукція “Поліських Делікатесів” не поступається смаковими якостями, натомість – значно дешевша.

Ми знаємо як правильно обирати, готувати і зберігати м’ясо. Доказом наших знань і умінь є вироби, представлені на цьому сайті. Тож, усіх, хто хоче смачно, корисно і ситно насолоджуватись кращою продукцією у стилі «Поліських Делікатесів», запрошуємо до діалогу і співпраці:

097 172-26-26 

050 375-79-65

електронна пошта: info@macik.ua
www.macik.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *