поліські делікатеси

Смачний рецепт, як пережити спеку і врятуватись від вірусу!

 

Після довготривалого весняного очікування тепла, за аномально низьких травневих термічних показників, нарешті дочекались справжньої червневої спеки… Але замість радості і позитивних емоцій біля водойм більшість відчуває дискомфорт від надмірної задухи і зарізкого потепління. Разом з тим, ніяк не відступає головна цьогорічна загроза людства – KOVID-19.

Якщо і Ви в числі тих, кому важко переносити такі умови, тримайте корисні поради від “Поліських Делікатесів”:

 

  • Щодня потрібно їсти сиров’ялені смаколики: мацик, ковбасу “Волинську”, богук “Курячийтощо. Навіть за відсутності апетиту (що є типовим у спеку) вони приємно смакуватимуть і дорослим і дітям. Найцікавіше те, що невеличкий об’єм такої продукції дасть велику порцію енергії організму. До того ж, сіль і натуральні спеції збуджуватимуть почуття спраги. Як наслідок, Ви охоче вип’єте рекомендованих 3 л рідини на день.
  • Отримавши достатньо сил від споживання смачної продукції “Поліських Делікатесів”, потрібно більше рухатись. Попри млявість і втому від різкого потепління, не давайте своєму організму депресивно відпочивати. Рух – це здоров’я, тому варто якомога більше пересуватись пішки, або на велосипеді. Якщо ж сили виснажуватимуться, то поповніть їх споживаючи наступну порцію корисної сиров’яленої продукції.
  • У мережі існує величезна кількість відео, з порадами у період спеки. Варто зауважити, що вони є типовими, але не можуть однаково підійти усім. Проте, є два обов’язкові компоненти: вода і почуття задоволення. Що робити, щоб хотілось пити, описано у першому пункті. А от із задоволенням, як доводять наші споживачі, все не так і складно! Завітайте на наш сайт і оберіть продукт, який Вам сподобається. Момент придбання для кожного з нас є задоволенням, особливо, коли співвідношення ціна-якість настільки приємні, як у “Поліських Делікатесів”. Не менше позитивних емоцій відчуєте, коли швидко отримаєте своє замовлення. І справжній “кайф” прийде одразу із першим шматком дрібно нарізаної сиров’яленої ковбаски…

Як би скептично Ви не ставились до подібного роду порад, пам’ятайте: мудрість попередніх поколінь – велика сила! А фізичних сил саме у ці спекотні дні нашим дідам-прадідам було потрібно багато. У них не було Інтернету і телебачення, вони не купували вітамінних комплексів і енергетиків. Натомість, вони мали МАЦИК, або інші сиров’ялені продукти, які готували задовго! Сьогодні Вам не треба тривалих приготувань, варто лише обрати свій улюблений смаколик “Поліських Делікатесів”.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *