Шовдир Поліський

Як відпочити у період відпусток за умов карантину?

 

Відповідь на таке питання кожен повинен дати сам собі, у першу чергу піклуючись про здоров’я. Але уважно ознайомлюйтесь із рекомендованими правилами поведінки, які нині оприлюднені у всіх усюдах. Справа у тім, що багато рекомендацій і вказівок, наче навмисне хтось перекручує… Фахівці “Поліських Делікатесів” уважно слідкують за санітарно-епідеміологічною ситуацією і мають кілька власних тверджень.

По-перше, ізоляція чи самоізоляція – це вимушений і необхідний захід. Проте, не зрозуміло чому це перетворилось на “домашнє ув’язнення”. Жоден лікар не скаже, що сидіти в “чотирьох стінах”, влітку комусь корисно. Натомість усі підтвердять, що прогулянки на свіжому повітрі на лоні природи мають лікувальний і профілактичний ефект.

По-друге, за будь-яких умов кожному з нас потрібно якомога більше рухатись. Не існує кращого способу підтримувати належний рівень кисню у крові, циркуляцію корисних мікроелементів та активність м’язів і тонусу.

По-третє, у нашій країні є безліч прекрасних закутків природи, які потрібно хоч раз побачити. Крім того, щільність населення нашої держави не настільки велика, щоб не знайти можливість дистанціюватися від інших людей.

Тож, подорожуйте безкраїми, неозорими просторами нашої красуні України і відпочивайте, насолоджуючись її чарівністю. А збираючись в дорогу, не забувайте взяти найголовніше: набір особистих речей і смачну, корисну, калорійну сиров’ялену продукцію «Поліських Делікатесів». Зауважте, що це саме ті продукти, які рекомендують найдосвідченіші туристи. Окрім своїх унікальних смакових якостей вони дуже зручні для упаковування, адже не бояться фізичного впливу (стискання в сумці).  До того ж, вони мають тривалий термін придатності і не псуються, навіть, за умов теплої погоди. Безцінна перевага у тому, що при маленькому об’ємі, мацик, або інші смачні ковбаски дають безмежний об’єм енергії та калорій.

Зрештою, Ваш відпочинок – це Ваша справа, а наша – зробити його смачним і корисним!

 

Обирайте продукцію на нашому сайті, дозвольте собі розкіш – скуштувати все і обрати найкраще! Свинина, конина, яловичина, курятина із кращими сирами європи, вином, фісташками та багатьма іншими інгредієнтами.

Таке буває лише в «Поліських Делікатесах»!

Рубрики: Різне

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *